شلاق زدن ایران سیاست سیاسی همکاری عربستان

شلاق زدن: ایران سیاست سیاسی همکاری عربستان عربستان سعودی وزیر امور خارجه شورای همکاری خلیج فارس

گت بلاگز اخبار اجتماعی استرداد 87 میلیارد تومان اموال مسروقه به صاحبان مهم در اصفهان

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: از ابتدای امسال 87 میلیارد تومان اموال مسروقه به صاحبان مهم آنها بازگردانده شده است است. 

استرداد 87 میلیارد تومان اموال مسروقه به صاحبان مهم در اصفهان

استرداد 87 میلیارد تومان اموال مسروقه به صاحبان مهم در اصفهان

عبارات مهم : اصفهان

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: از ابتدای امسال 87 میلیارد تومان اموال مسروقه به صاحبان مهم آنها بازگردانده شده است هست.

به گزارش ایسنا، سردار مهدی معصوم بیگی امروز (یکشنبه) در نشست خبری اظهار کرد: در 8 ماهه نخست امسال با کم کردن 21 درصدی وقوع قتل، کم کردن و کنترل 40 درصدی دزدی مسلحانه و کم کردن 46 درصدی آدم ربایی روبرو بوده ایم.

استرداد 87 میلیارد تومان اموال مسروقه به صاحبان مهم در اصفهان

وی همچنین از کم کردن 13 درصدی دزدی از واحدهای صنفی خبر داد و افزود: در 8 ماهه نخست سال در استان اصفهان دزدی موتور سیکلت 8 درصد و کیف قاپی 10 درصد زیاد کردن یافته است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه 120 باند دزدی امسال در استان شناسایی و با آنها برخورد شده است هست، گفت: بیشترین دزدی ها از منازل و مغازه ها صورت گرفته که 23 باند دزدی در این زمینه شناسایی و دستگیر شده است اند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: از ابتدای امسال 87 میلیارد تومان اموال مسروقه به صاحبان مهم آنها بازگردانده شده است است. 

وی ادامه داد: 21 باند دزدی از اماکن خصوصی، 18 باند دزدی از داخل ماشین و 17 باند دزدی به عنف نیز در این مدت شناسایی و دستگیر شده است اند.

معصوم بیگی تصریح کرد: کشف جرم با رویکرد علمی و آزمایشگاهی نسبت به سال گذشته 20 درصد زیاد کردن یافته است و در بحث دزدی ها تلاش شده است اموال مسروقه به مالباختگان برگردانده شود به طوری که از ابتدای سال 87 میلیارد تومان اموال مردم از سارقان گرفته شده است و به آنها بازگردانده شده است است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به بزرگترین کلاهبرداری امسال گفت: این کلاهبردار که در زمینه واردات پوشاک فعالیت داشت دو روز پیش در یکی از استان های شمالی دستگیر شد و تاکنون 40 نفر شاکی از این فرد به پلیس مراجعه کرده اند و 41 میلیارد و 200 میلیون تومان از سوی شکات اعلام کلاهبرداری شده است هست. مردم نباید به علت تحصیل سود زیاد به این افراد اعتماد کنند.

استرداد 87 میلیارد تومان اموال مسروقه به صاحبان مهم در اصفهان

وی افزود: در 7 ماهه نخست سال با کم کردن 7 درصدی جانباختگان تصادفات رو به رو بوده ایم، ولی متاسفانه اصفهان رتبه نخست فوت موتور سواران و عابران پیاده را در کشور دارد.

معصوم بیگی اظهار کرد: بر اساس میانگین کشوری 50 درصد از تلفات حوادث رانندگی مربوط به عابران پیاده و موتور سواران است که این آمار در استان اصفهان علی رغم سیر نزولی 70 درصد است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: از ابتدای امسال 87 میلیارد تومان اموال مسروقه به صاحبان مهم آنها بازگردانده شده است است. 

وی ادامه داد: از ابتدای سال یک میلیون و 200 هزار تماس با پلیس 110 برقرارشد که از این تعداد 53 درصد مربوط به امدادخواهان در حوزه فعالیت این پلیس بوده و عملیاتی شده است است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: در طرح های مربوط به قرارگاه اقدام و عمل، چهار طرح پیاپی ذوالفقار انجام شده است که در جریان اجرای طرح ذوالفقار سه که مربوط به دستگیری متهمان فراری بوده هست، 400 نفر در سطح استان با نشانه انجام فرایند دادرسی، احقاق حقوق مردم و جلوگیری از انجام جرم دستگیر شده است اند.

استرداد 87 میلیارد تومان اموال مسروقه به صاحبان مهم در اصفهان

معصوم بیگی خاطرنشان کرد: در خصوص مبارزه با قاچاق کالا در هشت ماهه نخست سال در پرونده های بیش از 500 میلیون تومان 40 درصد و در پرونده های بالای 100 میلیون تومان 6 درصد زیاد کردن کشفیات داشته ایم؛ نشانه پلیس برخورد با دانه درشت ها بوده و در مجموع ارزش کالاهای کشف شده است 83 میلیارد تومان بوده است.

وی با بیان اینکه پلیس اصفهان در شناسایی سایت های مجرمانه 23 درصد رشد داشته هست، ادامه داد: از ابتدای سال کشف جرائم سایبری 48 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته زیاد کردن یافته است و بیشترین موارد این جرائم مربوط به کلاهبرداری های مالی و پرونده های مرتبط با بی اخلاقی بوده است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به اینکه از ابتدای سال 110 باند تهیه و توزیع موا مخدر شناسایی و با آن ها برخورد شده است هست، گفت: پاکسازی محلات آلوده به جرم مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته 30 درصد زیاد کردن داشته هست. علاوه بر این طرح ذوالفقار چهار که مربوط به برخورد و خورده فروشان و معتادان متجاهر است نیز اجرا شده است هست. در مجموغ 20 تن انواع ماده مخدر در استان کشف شده است است.

معصوم بیگی در خصوص نحوه اطلاع رسانی پلیس در خصوص خودکشی دو دختر نوجوان در اصفهان تصریح کرد: نوجوانانی که دست به خودکشی زده بودند از مدلی تبعیت کرده بودند که مربوط به چالش نهگ آبی بود. ما نباید به دنبال عنوان این عنوان باشیم ولی آنچه قطعی است این است که اتفاق رخ داده تحث تاثیر چالش های اینترنت بوده است.

وی در پاسخ به این پرسش که در فیلم انتشار یافته در اینترنت از این دو دختر نشانه ای از تاثیر چالش های اینترنت دیده نمی شد، افزود: چالش های اینترنت دلواپس کننده است و این عنوان باید به خانواده انتقال داده شود. البته همه اسناد پلیس این فیلم نبوده است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در خصوص شایعات مبنی بر دریافت وجه از سوی آمران امر به معرف و نهی از منکر از بانوان اظهار کرد: این عنوان را نشنیده ام. در حوزه امر به معروف رویکرد ایجابی و با نشانه آگاه سازی انجام می شود و دریافت هر گونه وجه از بانوان تحت عنوان جریمه جرم محسوب می شود.

واژه های کلیدی: اصفهان | شناسایی | فرمانده انتظامی استان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs