شلاق زدن ایران سیاست سیاسی همکاری عربستان

شلاق زدن: ایران سیاست سیاسی همکاری عربستان عربستان سعودی وزیر امور خارجه شورای همکاری خلیج فارس

گت بلاگز اخبار حوادث جوانی که مرد 59 ساله کارتن‌خواب را پناه داده بود، او را کشت

به گزارش خبرآنلاین، سرهنگ رضا زارعی، طی گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: مرد 59 ساله ای که چند روز پیش جسدش در میدان شیرسنگی همدان و داخل گونی سفید کشف شد، در

جوانی که مرد 59 ساله کارتن‌خواب را پناه داده بود، او را کشت

جوانی که مرد 59 ساله کارتن خواب را پناه داده بود، او را کشت

عبارات مهم : کارتن

به گزارش خبرآنلاین، سرهنگ رضا زارعی، طی گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: مرد 59 ساله ای که چند روز پیش جسدش در میدان شیرسنگی همدان و داخل گونی سفید کشف شد، در پارکینگ منزل مسکونی به قتل رسیده و سپس جنازه وی به محل فوق انتقال یافته است.

وی اظهار داشت: صبح 21 آبان ماه امسال بعد از تماس مردمی با کلانتری 15 و گزارش مشاهده جسدی در میدان شیر سنگی، بررسی عنوان در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

سرهنگ زارعی ادامه داد: بعد از حضور عوامل پلیس در محل، مامورین متوجه جسد خونین مردی در گونی سفید می شوند که ساعتی از قتل وی گذشته بود.

رئیس پلیس آگاهی همدان افزود: تیمی از کارآگاهان زبده پلیس آگاهی، ابعاد این قتل را مورد بررسی قرار دادند که بعد از یک هفته تلاش شبانه روزی تیم خاص قتل پلیس آگاهی، مشخص شد که این فرد کارتن خواب در مکان دیگری به قتل رسیده و مقتول جسد را به منطقه شیر سنگی انتقال یافته کرده است.

وی خاطرنشان کرد: چندی پیش مرد 32 ساله ای جهت در امان ماندن مرد 59 ساله کارتن خواب از گزند سرما وی را در پارکینگ منزل خود پناه می دهد ولی این جوان در ادامه به علت سوء ظن به این پیرمرد، با کوبیدن ضربات سنگ بر سر مقتول، او را به قتل می رساند.

سرهنگ زارعی در آخر گفت: بعد از بررسی ابعاد متفاوت این پرونده، عوامل پلیس آگاهی در یک اقدام ضربتی قاتل را شناسایی و دستگیر کردند که قاتل نیز به علت وجود مدارک و مستندات دقیق، به قتل پیرمرد اعتراف کرد.

جوانی که مرد 59 ساله کارتن‌خواب را پناه داده بود، او را کشت

واژه های کلیدی: کارتن | انتقال | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs