شلاق زدن ایران سیاست سیاسی همکاری عربستان

شلاق زدن: ایران سیاست سیاسی همکاری عربستان عربستان سعودی وزیر امور خارجه شورای همکاری خلیج فارس

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی هیئت آمریکایی جهت گفت‌وگو در مورد تحریم‌های کشور عزیزمان ایران به ترکیه سفر می‌کند

بنابر اعلام یکی از مقامات وزارت خارجه ترکیه قرار است روز جمعه یک هیئت آمریکایی جهت گفت‌وگو در مورد سیاست های تحریمی آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران به کشور ترکیه

هیئت آمریکایی جهت گفت‌وگو در مورد تحریم‌های کشور عزیزمان ایران به ترکیه سفر می‌کند

هیئت آمریکایی جهت گفت وگو در مورد تحریم های کشور عزیزمان ایران به ترکیه سفر می کند

عبارات مهم : ایران

بنابر اعلام یکی از مقامات وزارت خارجه ترکیه قرار است روز جمعه یک هیئت آمریکایی جهت گفت وگو در مورد سیاست های تحریمی آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران به کشور ترکیه سفر کند.

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، به گفته یکی از مقام های وزارت خارجه ترکیه قرار است که امروز هیاتی از طرف وزارت خارجه و وزارت خزانه داری آمریکا به ترکیه رفته و با مقامات این کشور دیدار و گفتگو کنند. عنوان مذاکرات اعمال تحریم های اقتصادی علیه کشور عزیزمان ایران است.

هیئت آمریکایی جهت گفت‌وگو در مورد تحریم‌های کشور عزیزمان ایران به ترکیه سفر می‌کند

یک مقام آمریکایی که خواست نامش فاش نشود در گفت وگو با رویترز گفت که این هیئت در حال حاضر در هند سرگرم گفتگو با مقامات این کشور است و از آنجا به آنکارا می رود.

به گزارش ایسنا، مولود چاووش اوغلو وزیر خارجه ترکیه پیش تر در خصوص کارها آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران راجع به برجام گفت: تصمیمات آمریکا راجع به کشور عزیزمان ایران را درست نمی دانیم. اگر با کشور عزیزمان ایران مسئله ای دارید دور یک میز نشسته و آن را حل کنید.

بنابر اعلام یکی از مقامات وزارت خارجه ترکیه قرار است روز جمعه یک هیئت آمریکایی جهت گفت‌وگو در مورد سیاست های تحریمی آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران به کشور ترکیه

وی افزود: در گذشته مذاکرات طولانی راجع به عنوان هسته ای کشور عزیزمان ایران بین آمریکا، اتحادیه اروپا و کشور عزیزمان ایران انجام گرفت و در نهایت به تفاهم رسیده و معاهده ای امضا کردند، ولی آمریکا در دوره جدید(ترامپ) اعلام کرد که از این معاهده خارج می شود ولی اتحادیه اروپا بر ادامه حضور خود بر آن تاکید کرده و یادآور شد که ما به این تفاهمنامه پایبند هستیم.

وزیر خارجه ترکیه با اشاره به صداقت کشور عزیزمان ایران در عمل به تعهداتش در برجام گفت: آمریکا می گوید من این تصمیم را گرفتم و کشورهای دیگر نیز مجبور به تبعیت از آن هستند در صورتیکه چنین نیست. تو (ترامپ) از کسی مشورت نمی گیری و به تنهایی تصمیم خود را می گیری و سپس از همه می خواهی که آن را تبعیت کنند ولی این کار شدنی نیست و این روش ادامه نخواهد یافت.

واژه های کلیدی: ایران | ترکیه | آمریکا | آمریکایی | وزارت خارجه | مقامات وزارت | مقام آمریکایی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs