شلاق زدن ایران سیاست سیاسی همکاری عربستان

شلاق زدن: ایران سیاست سیاسی همکاری عربستان عربستان سعودی وزیر امور خارجه شورای همکاری خلیج فارس

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی ۳۶۰ نفر بازداشت شده‌اند ، توضیح رحیمی راجع به جلسه کمیسیون امنیت ملی راجع به حوادث خیابان پاسداران

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به ارائه جزئیاتی راجع به جلسه فوق العاده این کمیسیون جهت بررسی حوادث خیابان پاسداران قبل از شروع جلسه علنی امروز پرد

۳۶۰ نفر بازداشت شده‌اند ، توضیح رحیمی راجع به جلسه کمیسیون امنیت ملی راجع به حوادث خیابان پاسداران

توضیح رحیمی راجع به جلسه کمیسیون امنیت ملی راجع به حوادث خیابان پاسداران / ۳۶۰ نفر بازداشت شده است اند

عبارات مهم : امنیت

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به ارائه جزئیاتی راجع به جلسه فوق العاده این کمیسیون جهت بررسی حوادث خیابان پاسداران قبل از شروع جلسه علنی امروز پرداخت.

علیرضا رحیمی در مطلبی در کانال تلگرامی اش نوشت: امروز قبل از جلسه صحن، حوادث خیابان پاسداران با حضور فرماندهی نیروی انتظامی و نیز سپاه پاسداران پایتخت کشور عزیزمان ایران و مسئولینی از وزارت اطلاعات در کمیسیون امنیت ملی بررسی و مورد بحث قرار گرفت.

رحیمی افزود: تاریخچه فعالیت های دراویش از فرقه های متفاوت در حوزه های اجتماعی و سیاسی ارائه شد. برابر این گزارش ها گروه هایی از دراویش بطور مستقل و خارج از اذن قطب و بعضا مشایخ مبادرت به فعالیت سیاسی نموده اند که به علت تعارض درون گروهی نتوانسته مشروعیت حلقاتی از مشایخ، جهت خود کسب نمایند. تشکل هایی از دراویش در اینترنت به نامهای متفاوت فعال هستند.

۳۶۰ نفر بازداشت شده‌اند ، توضیح رحیمی راجع به جلسه کمیسیون امنیت ملی راجع به حوادث خیابان پاسداران

به گفته وی خشونت های بی سابقه در حوادث خیابان پاسداران علیه نیروهای انتظامی و شهروندان و ساکنین موجی از انزجار ایجاد کرده است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: اقدام نیروی انتظامی جهت انتقال مظنونین یک پرونده سرقتی به مرجع قضایی که یک نفر از آنها عضویت در فرقه داشته با مداخله چند تن از دوستان وی منجر به فراری دادن متهم می شود که همین سرآغاز مراجعه گروهی از اعضای فرقه به کلانتری پاسداران شده است و در آنجا مبادرت به بستن خیابان و دادن شعارهای متفاوت و اختلال در منطقه وسیعی از پاسداران می شود.

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به ارائه جزئیاتی راجع به جلسه فوق العاده این کمیسیون جهت بررسی حوادث خیابان پاسداران قبل از شروع جلسه علنی امروز پرد

رحیمی همچنین گفت: قبل از اقدام به هرگونه دستگیری افراد به وسیله نیروی انتظامی فرمانده ارشد پلیس طی مذاکره ای با تجمع کنندگان و درخواست متفرق شدن یکساعت به آنها مهلت داده ولی با سپری شدن وقت و اصرار به کارها غیر عادی خود، بیش از ۳۶۰ نفر بازداشت می شوند.

وی در آخر یادآور شد: گزارش عمومی از حوادث نیز قبل از جلسه علنی به وسیله رییس کمیسیون امنیت ملی به نمایندگان ارائه شد.

واژه های کلیدی: امنیت | حوادث | خیابان | انتظامی | کمیسیون | سپاه پاسداران | نیروی انتظامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs